بلاگ

نحوه استفاده از CNC : ساخت قطعات با استفاده از تکنیک های ترکیبی

چگونه قطعات را با استفاده از تکنیک های چوب نجاری ترکیب کنیم

در پست های قبلی، من در مورد آنچه به من منجر به دریافت CNC خود من نوشت. حالا که من یکی را دارم، چند سوال مطرح می شود. چطور کار خودم را تغییر می دهم؟ من با یک CNC کار میکنم؟ در دو پست بعد، من توضیح خواهم داد که چگونه قبلا مبلمان را با استفاده از ترکیبی از ابزارهای قدرت و دستی و نحوه استفاده از یک دستگاه CNC برای کمک به انجام وظایف مشابه، توضیح دادم.

اول از همه ساخت قطعات خارج از پیمانکاری، ساختن قطعات یک وظیفه اصلی چوبکاری سازمانی است. از آنجا که مشتریان من تمایل به سفارش چندین قطعه دارند، به این معنی است که تعداد زیادی قطعات برای ساختن دارند. از آنجا که من در آن زندگی می کنم، من باید با زمان خود کار کنم و قطعات تولیدی من باید دقیق باشند. مانند بسیاری از کارکنان چوب، من یک رویکرد ترکیبی را به کار می گیرم و در صورت مناسب از ابزار قدرت استفاده می کنم. اره برای برش سخت متقابل و چاقو به مواد مربع و ضخامت. در موقعیت مناسب، ابزار دست استفاده می شود که اغلب راه حل بهتر، سریع تر و کارآمد تر از ابزار قدرت است.

اکنون زمان آن است که قسمتهایی را که قصد نداشته باشند مستطیل شکل بگیرند قطع کنند. از آنجایی که من چیزهای بسیار کوچکی را می بینم که بدان معنی است که اکثر قطعات نیاز به کار بیشتر دارند. من از تکنیک های مختلف برای به دست آوردن قطعات مبلمان من به شکل نهایی خود استفاده می کنم. اما روش اصلی من استفاده از الگوهای و شکل دادن است.

اولا، من بخاطر یک خط که در اطراف الگوی ایجاد شده است، بخش را با یک اره برش می برم. برای شکل دادن، من استفاده از قالب منحصر به فرد شکل خود را که سازگار به بخش به جای از راه دیگر. من چند سال پیش برای مجله نجاری نوشتم. الگوها و تخته های برش خرد شده به جگر بستگی دارد و سپس آن را به دو شکل من برای تشکیل قطعات است.

تعداد زیادی و شکل گیری

برای صادق بودن، من واقعا دوست دارم شکل دادن. این ممکن است من را غیرعادی ایجاد کند اکثر کارگران چوبکار دوست ندارند این کار را انجام دهند، زیرا این فرآیند محرمانه است که واقعا شما را بر روی انگشتان شما نگه می دارد. با این حال، مسلح به یک جیغ بزرگ کار سریع تر، امن تر و بسیار لذت بخش تر است. یکی از دلایلی که من دوست دارم این کار را انجام دهم این است که وقتی شما انجام می شود، بخش کاملا شکل گرفته پاداش است.

متأسفانه شکل دادن یک فرایند یک مرحله ای نیست. در طول مسیر به قسمت تکمیل شده، جزئیات و اضطراب زیادی وجود دارد. یک مسئله کلیدی در استفاده از شکل دهنده به درستی و با خیال راحت این است که بیش از حد باید در نقاط ورود و خروج باقی بماند تا بعدا با یک هواپیما کوچک یا ساندویچ تمیز شود. پس از آن، شما به ترکیب ماسه می روید. کل فرایند شکل گیری الگوی شکل گیری بخش بسیار خوبی است. این یک بخش کامل نیست، اما نزدیک است. و سپس مسئله زمان است. شکل گیری وقت گیر است من به طور مرتب چند روز را در یک زمان انجام می دهم.

اگر دقت شما بعد از آن هستید، پس از آن، نجاری دیجیتال مزایای مشخصی را در هنگام ایجاد بخش ایجاد می کند. به طور بالقوه، CNC به شما کمال می بخشد که در آن به آن نیاز دارید. ساخت قطعات یکی از بهترین استفاده از یک روتر CNC در یک کارگاه نجاری است. از آنجا که آنها دارای سطح بالایی از دقت و تکرارپذیری هستند و اهمیتی نمی دهند که آنها به طور مستقیم یا در اطراف یک منحنی، در زاویه دید و یا هر نوع شکل ظاهر می شوند، این باعث می شود که دستگاه های CNC ابزار مناسب برای برش قطعات.

من به شما یک مثال ساده از نحوه استفاده از CNC برای کاهش بخشی در پست بعدی خود می دهم.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *